Nechte montáž na odbornících

10.03.2023

V našich končinách je každý kutil, to se ví. Proč si ale komplikovat život, když existují profesionální služby za dobrou cenu? Ačkoliv se může montáž vestavěné skříně zdát jednoduchá, věřte, že vždy narazíte na nějaký problém. A jak my s radostí říkáme: "A´´ť každý dělá to, v čem je dobrý".

Montáž vestavěné skříně
Montáž vestavěné skříně

Víte jak správně skříň zaměřit?

Součástí montáže a naší služby je profesionální zaměření. Milimetry při měření vestavěné skříně nehrají roli, ale pokud Vám někde uteče centimetr nebo více, při montáži se Vám to vrátí jako bumerang.

Poradíte si se seřízením dveří?

Posuvné dveře jsou dennodenně v zápřahu. Jejich pohodlný a tichý chod významně přispívá ke komfortu používání skříně. Aby se otevírání a zavírání obešlo bez pazvuků a nepříjemného odporu dveřních pojezdů, musíte si poradit s dokonalým seřízením. Víte jak na to?

Máte doma potřebné nářadí?

Pořizovat si drahé nástroje kvůli dvěma skříním do bytu se rozhodně nevyplatí. Specializované půjčovny jsou řešením jen ve chvíli, kdy máte opravdu dostatek zkušeností s výběrem a použitím nářadí. Přitom i ten nejlepší materiál je možné znehodnotit neodborným postupem zpracování. Chcete to risknout?